Bir genç için yol yiyebilirsiniz sen

Bir genç için yol yiyebilirsiniz sen


Word kollajen fark etmiş çoğu cilt bakım kremleri, özellikle anti kırışıklık kremleri? Şey, ne kollajen merak ediyorduk, sadece bir proteinin vücudun organları ve dokuları mevcut tek.

Kollajen Yunan 'kolla' anlamı tutkal türetilmiştir. MediLexicon göre kollajen genetik olarak farklı moleküller, Bütün bunlar Alfa-zincirler bilinen üç polipeptid alt birimleri bir benzersiz üçlü sarmal yapılandırmaya sahip bir ailedir.

Kollajen yaklaşık 16 farklı türleri vardır ama yaklaşık 90 yüzde collagens vücuttaki türleri ı, II ve III. Güçlü ve esnek ile insan vücudunda collagens tip ı kollajen özellikle gerilme olmak ve vardır aslında çelikten daha güçlü.

Cilt Üç katmanları, epidermis, dermis ve hypodermis oluşur ve bu kollajen dermiste öyle bulunur. Cilt gücü için sorumludur ve elastikiyet ve kollajen kaybına kırışıklık neden olur ve eklem kıkırdak zayıflamasına neden olur. Aslında sen yaş olarak vücudun kolajen üretimini neden kırışıklık, ince çizgileri azaltır ve cilt elastikiyetini azaltır. Ama bunun için Aging Krem ulaşmadan, dur.

Kollajen her şeyi birbirine bağlayan çimento gibi olduğunu. Vücut tarafından üretilen kollajen sağlık içinde birkaç önemli rolü vardır. Eğer bu tükenmiş, tamamlayıcı kollajen Medikal ve kozmetik amaçlı kullanılabilir.

En anti-kırışıklık kremleri kollajen ve elastin içerirken, deri içine nüfuz ve genellikle sadece yüzeyde kalmak için çok yoğun olduklarını. Ayrıca kremler raftan mevcut bulunan kimyasallar sayı ile bu potansiyel olarak yaşlanma kontrol aksine hızlandırmak. Kollajen vücutta yapısal destek, güç ve bazı esneklik verir. Yedek ve geri yükleme ölü deri gerekli dışında hücreleri, o da icraat olarak koruyucu organları için kapsayan tarihlerde böbrekler.

Kolajen azaltma sonrası 40 yaş olur ve kadın durumunda oldukça büyük ölçüde menopozdan sonra azaltır. Nasıl kollajen korunur emin olmak? Sadece doğru diyet sopa.

Soya ürünleri bu kollajen üretimi nitelikleri veren genistein içeriyor. Aynı şekilde, koyu yeşil sebzeler vücut üretim kollajen yardımcı olur antioksidan lutein var.

Kırmızı meyve ve sebze kollajen artırmak için mükemmel bir kaynak lycopenesl içerir. Aynı şekilde C vitamini açısından zengin meyve portakal, limon ve çilek gibi ve kuru erik gibi balık somon ve ton balığı ve kaju fıstığı, pecans, badem ve Brezilya fıstığı yardım gibi.

Aslında tüm bu Omega-3 yağ asitleri vücut artış kollajen yardım içerir. Aynı şekilde keten tohumu da sağlıklı yağ omega-3 vardır.

Yeşil gibi içerik bakımından zengin gıdalar sülfür ve Siyah Zeytin, taze salatalık ve kereviz yardımcı olabilir. Anahtar gerçekten yardımcı olabilir dengeli bir diyet bir kollajen üretmek.