Bitkisel çay fincan meme kanseri mücadeleye yardımcı olabilir

Bitkisel çay fincan meme kanseri mücadeleye yardımcı olabilir

Geleneksel bitkisel çay meme kanseri, mücadele için tuşunu basılı tutun iddia ediyor bilim adamları.

Bazı ülkelerde şifalı bir çay olarak kullanılır, virgin'ın manto bilinen bitki özleri test tüpü içinde kanserli hücreleri öldürmek için.

Bitkisel kökenli çay zaten Meme kanseri olan kırsal Pakistan kadınlar tarafından sarhoş ama şimdiye kadar bir tedavi olarak kullanılmasını folklor kabul edilmiştir.

Aston University, Birmingham ve Russells Hall hastane, Dudley, bilim adamları tarafından araştırma singly veya kanser hücrelerinin yayılmasına karşı birlikte hareket güçlü anti-kanser ajanı içeren göstermektedir.

Laboratuvar testleri hücrelerinin büyümesini uygulamasının beş saat içinde tutuklandı ve onları 24 saat içinde ölüme neden gösterdi.

Botanik adı Fagonia cretica olan bitki, Pakistan, Hindistan, Afrika ve Avrupa'nın bazı, kurak, çöl bölgelerinde bulunur.

Profesör Helen Griffiths ve çalışma başlı, Profesör Amtul R Carmichael, bitkisel çay bitki özü yapılan kanser hücreleri yok eder ama konvansiyonel kemoterapi tedavi normal meme hücreleri, zarar vermez böylece yan etkileri azaltarak buldum.

Meme kanseri hastalarına Pakistan bitki özü öneririz raporlardan saç kaybı gibi ciddi yan etkileri tetiklemez, kan sayımı veya ishal içinde bırakın.

PloS bir bilim dergide yayınlanan araştırma, bitki özü hücre normalde tümör büyüme karşı koyardı DNA Kusurun giderilmesi roman bir mekanizma buldu.

Engelli bir DNA yanıtı sadece gelişmeye kanser sağlar, ayrıca etkinliğini azaltan bir şekilde kemoterapi işleri engeller.

Profesör Carmichael küçük hastane 100 mil kuzeyinde Lahor Pakistan bitkisel çay meme kanserli hastalarda tedavi etmek için 40 yıl önce kullanmaya başladım dedi.


Dedi ki: ' Bu aşamada kelime tedavi kullanamazsınız, ancak iyileşme döneminde, onları tutmak için görünür.

"Ancak, veya çok miktarda ağırlık koyarak veya kemoterapi ile ilişkili diğer toksik yan etkileri yaşandığı saçlarını kaybetmeden uzun süre yaşarlar, biz eminiz bu özü katkıda bulunmak için bir şey vardır, bu yüzden."

Sıkı güvenlik testleri özü üzerinde dayalı bir ilaç geliştirilmesinde gerekli olacağını söyledi.

Asyalılar tedavisi için bitkisel çay şu anda kullanılıyor ama olabilir farklı efektler Kafkas hastalarda, diye ekledi.

Profesör Griffiths daha fazla araştırma kanser Yönetimi'nde özü rolü kurmak için gereklidir ve bu şimdi bu özü bir laboratuvar içinde olduğu gibi vücudun içinde kanser hücrelerini öldürme konusunda etkili olduğunu göstermiş gerekiyor dedi.

Hangi elementi bitkinin sonunda denemeler kanser hastaları ile çalışan bir görünüm ile kanser hücrelerinin ölümünden sorumlu olduğunu belirlemek için sonraki adımlar olduğunu söyledi.

Dr Caitlin Palframan, atılım meme kanseri, ilke Yöneticisi söyledi: ' en önemli kanser mücadele uyuşturucu bazıları başlangıçta bitkilerden elde edilir.

' Bu araştırma çok erken aşamada olduğu gibi uzun bir süre bu bitkiden elde edilen uyuşturucu meme kanseri tedavisinde etkili olacak ama herhangi bir ilerleme görmek için sabırsızlanıyoruz olup olmadığını bilemeyiz.

'Biz bu onların doktor ilk olarak bazı ile görüşmek üzere herhangi bir bitkisel ilaçları kullanarak düşünen kadınlar meme kanseri ile devam eden kanser tedavisi ile girişime neden olabilir tavsiye ederiz.'

Emma Pennery, meme Cancer Care, klinik Direktörü söyledi: 'çok daha fazla araştırma bu küçük ölçekli laboratuvar eser bugüne üzerinde oluşturmak için gerekli olacaktır.'