Semizotu özü destekler kan şekeri kontrolü

Semizotu özü destekler kan şekeri kontrolü


Yeni bir klinik çalışma bağlantı noktasıolumlu etkileri onaylar · Asana, kan şekeri düzeyleri tip 2 diyabetli erişkinlerde üzerinde ot Semizotu (Semizotu L.), özü.

Bir çift-kör, plasebo kontrollü klinik etkinliğinin ve kan şekeri kontrol Semizotu ekstresinin Emanet Wainstein, et bu bahar şifalı gıdalar günlüğü yayımlandı al.1. Klinik etkinliğini değerlendirmek için tasarlanmıştır ve Semizotu Emanet ayıklamak glukoz kontrolü, kan basıncı ve lipid profili tip 2 Diyabet ile erişkinlerde iyileştirmede. 63 konular 180 mg/gün veya eşleşen plasebo bir süre için ya da 12 hafta aldı.

Glikoz homeostazı ölçme Hb1Ac düzeyleri, kan şekeri kontrolü ve hangi kan glukoz konsantrasyonu üzerinde bağlıdır ve önceki iki ya da üç ay içinde ortalama glikoz düzeylerini yansıtmak için uzun vadeli bir marker tarafından değerlendirildi. Bulgular Frutarom'ın Semizotu özü HbA1c azalma gösterdiği gibi tip 2 diyabetik hastalarda kan şekeri kontrolü iyileştirmede etkili olduğunu göstermektedir. Tedavi 12 hafta sonra konular önemli HbA1c azalma yaşandı.

"Dünya Sağlık Günü Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından sunulan diyabet ile ilgili şaşırtıcı istatistik açısından Portusana'nın çalışma sonuçları çok umut verici olduğundan" Rudy Simons doktora, ürün müdür için Frutarom sağlık BU diyor. WHO rapor dramatik bir artış diyabet 108 milyon yetişkin durumlarda 1980 (Dünya nüfusunun % 4.7) 422 milyon 2014 (nüfusun % 8.5) ortaya çıkar. Sağlıksız yaşam tarzı, aynı zamanda bir dengesiz diyet ve egzersiz, eksikliği temel nedenden dolayı bu artış endişe verici olarak kabul edilir.

Portusana yapılan ortak bitki Semizotu, Semizotu, gıda ve ilaç Akdeniz bölgesinde uzun geleneksel kullanımı ile bir bitki bitkisel bir özüdür. Bilim adamları Frutarom, en yüksek kalite Semizotu Portusana ayıklamak onun aktif bileşikler konsantre türetme yapıp yapmayacağınızı. "Biz Portusana kalite hammadde nihai ürün için kaynak--dan onun üretim süreci boyunca kontrol" Simons açıklar. "Üretim sürecinde bizim tescilli EFLA® HyperPure teknolojisini kullanarak, biz de yeni 2015 Portusana uyumu sağlamak/1933 PAH PAH maksimum düzeyde gıda için düzenleme Takviyeler."

Bu çalışma sonucu bir önceki, açık uygulama deneme Frutarom' nın takibi bitki özü kan şekeri kontrolü için kısa ve uzun vadeli destek için kan glikoz marker HbA1c kanıtladığı gibi gösteren önceki bulguları doğrular.

"Işığında diyabet, Frutarom'ın takibi bitki özü bulgular uyan mükemmel sağlıklı bir diyet için bu kontrol etmek ve sağlıklı glikoz seviyelerini korumak ihtiyacı bu son yayın destekler küresel yükselişi artan endişeler" Simons belirtmektedir. "Çok küçük bir doz gerektirir — günde 180mg — ve çok hafif bir tadı vardır."