Bitki özü diyet Trim yardımcı olur

Bitki özü diyet Trim yardımcı olur


Kivi araştırmacılar bir acı bitki özü ile deneme potansiyel bir iştah bastırıcı bir uluslararası obezite konferans söylediler mi geliştirdi.

Onlar değil bitki adı ama İsveç ' te Avrupa obezite kapsül içeren bitki özü alarak, Amarasate, ki daha sonra daha az kilojoules tüketen ile ilişkili gösterilen Zirvesi için test sonuçlarını sundu.

Deneme 19 normal kilolu erkeklerde yapıldı. Oruç sonra üç gündür tedavi, gecede, standartlaştırılmış bir kahvaltı yedim ve 11 am kapsül aldı.

Katılımcılar aktif kapsül üzerinde tüketilen verilen 911 kilojoules öğle ve aperatif yiyecek daha az 944kJ daha az ortalama.

2008/09 Yeni Zelanda yetişkin beslenme araştırması ortalama günlük enerji alımı 10, 380kJ için erkekler ve kadınlar için 7448kJ bulundu.

Amarasate bir "acı fren", açıklanan, bitki ve gıda araştırma ve Auckland Üniversitesi araştırmacıları tarafından geliştirilmiştir ve onlar-si olmak kayıtlı bir ürün için bir marka.

"Acı fren mekanizması tarafından bir acı bitki özü aktivasyonu gut peptid hormonlar iştah yönetmelikte yayın teşvik ve sağlıklı erkeklerde sonraki beslenme davranışı bastırmak," derler.