Kalp krizi ve felç Nattokinase:Powderfui enzimi önler

Nattokinase: güçlü enzim Prevens kalp krizi ve felç


Göre ABD Merkezleri Hastalık Kontrol, her yıl yaklaşık 700.000 kişi kalp krizi, ciddi, uzun vadeli sakatlık Amerika Birleşik Devletleri'nde önde gelen nedenidir muzdarip. Amerikan Kalp Derneği neredeyse her yıl yaklaşık 1 milyon Amerikalılar kalp krizi muzdarip olduğunu tahmin ediyor.

-Sponsor reklamları-

Süre yaklaşık 500.000-ecek var olmak daha önce kalp krizi geçiren insanlara yaklaşık 700.000 bu ilk kalp krizi olanlar, olacak. Tüm bu ekler: kalp krizi ve felç Genel kanının aksine, hesap için tüm kanserler ve yaralanmalar kombine ve 2.4 her ölüm dışında biri için kardiyovasküler hastalık atfedilebilecek daha daha fazla ölüm. Nasıl yeryüzünde en zengin, en yüksek eğitimli ülkede olabilir ki?

En-in bizi tüm çok az egzersiz olsun, çok fazla stres birikir ve doymuş yağ, rafine şeker ve çok az lif ile yüklü bir fakir diyet yemek. Sigara alışkanlığı Bu listeye eklemek ve cevap apaçık ortada. (Sigara ABD'de Japonya'da önemli ölçüde daha yüksek bir yaygınlık olsa da, CVD mortalite Japonya'da erkekler arasında hala az U.S.3 bunda yarısıdır) Ve, bir çalışma içinde The Journal of American Medical Association Yayınlanan kötüsü (3/6/2002) gösterir o maruz hava kirliliği ABD'de yılda 10.000 bazı ölümcül kalp krizi neden olabilir!

Genel sağlık ile birlikte geçici a çabuk saptamak için bizim zaman katil numaralı sunmak için ilaç endüstrisi bantlı. Uyuşturucu statinler kolesterol düşürmek. Aspirin ve warfarin kan ince. Anti-hipertansiyon ilaçları kan basıncı azaltmak. Bypass Cerrahisi ve anjiyoplasti atardamarları temizleyin. Aslında, onlar tüm kardiyovasküler hastalık (CVD) olan bir hastaya ömrünü uzatmak yardımcı olur. Ama hiçbiri bu uyuşturucu veya yordamlar risk veya yan etkileri. İyi, senin için iyi haberlerim var!

CVD riski büyük ölçüde yaşam biçimi değiştirme ve beslenme takviyeleri kardiyovasküler sağlık desteği için kanıtlanmış ekleyerek azaltılabilir. Çoğumuz bir çakmak, daha dengeli beslenme, tütün bırakma ve düzenli olarak egzersiz yemek hiç olacakları önceden kalp hastalığı vakalarının çoğu kafa için yeterlidir farkındayız. Şimdi başka bir şey yapabilirsin.

Nattokinase destek normal kan basıncı, kan pıhtıları geçiyoruz ve onları ilk etapta önleyebilirsiniz gösterilmiştir.