Nasıl seçilmek için doğru toz--bitki özü Konjac toz

Nasıl seçilmek için doğru toz--bitki özü Konjac toz


Bitki faydaları insanların bilincini ayıklamak konjac kök tozu, daha fazla ve daha fazla kişi konjac kök tozu yeme başlamak veya konjac sağlık gıda ürünleri üretmek için kullanın. Ama piyasa konjac özü çok kalite ve fiyat değişir. Yani nasıl ayırt etmek ve doğru konjac seçin bir tüketici olarak özü? Burada are biraz telkin YESHERB tarafından açıklanmaktadır:


İlk olarak, görünümü bak. Konjac bitki özü toz kabaca üç çeşit bölünmüş, konjac ayıklamak toz, konjac hulâsa mikro toz ve saf konjac toz (olarak da bilinen konjac sakız) ayıklayın. Konjac ekstresinin toz Partikül Büyüklüğü birçok yabancı maddeleri ile 45-100 mesh olduğunu. Partikül Büyüklüğü konjac mikro toz olduğunu hakkında 100-120 mesh, konjac kendine özgü kokusu ile. YESHERB saf konjac özü toz Partikül boyutu 120 kafes, hemen hemen hiç koku büyüktür ve doğrudan alınması.

Renginden, konjac bitki özü toz var birçok yabancı maddeleri ile derin kahverengi renk ve kaba particles.konjac mikro toz hafifçe daha koyu renk ve siyah ve sarı nokta ile beyazdır. Saf konjac özü toz krem-beyaz toz, hemen hemen hiç yabancı maddelerin, tek tip parçacıklar, sıradan konjac toz daha yüksek saflık var.

Gelen koku ayırt. Konjac özü toz var büyük koku, konjac mikro toz var hafif koku ve YESHERB saf konjac özü toz neredeyse hiçbir koku var.


İkincisi, ölçü water-solubility. bitki özü Konjac tozu suda çözünür, böylece onlar ya soğuk su ile temas ne zaman çözülür veya sıcak su var. Ve sahte konjac nişasta ne zaman genişletmez nişasta, yapılan su karşılaşma.


Üçüncü olarak, fiyat karşılaştır. Konjac özü toz daha düşük fiyattır, konjac mikro toz daha yüksek ve saf toz yüksek.


Konjac bitki özü bir tozdur diyet lifi vücut hazine olarak ve birçok yararları ile bilinen. Yukarıdaki üç puan seçme ve konjac özü toz içinde satın alma işlemi tanımlamak için yardımcı olabilir YESHERB tarafından bazı deneyimler vardır. Eğer ilginizi çeken YESHERB bitki konjac kök tozu özü, pls YESHERB doğrudan bağlantı kurun.