Botanik maddeler ruh Asansör- ve güzel yapmak

Botanik maddeler ruh Asansör- ve güzel yapmak

Aşağı mı HİSSEDİYORSUN? Narenciye spritz asık suratlı bir sabah perk ve lavanta banyo uzun bir günün ardından duyu yatıştırmaya.

Böyle erişilebilir pampering L'Occitane 40 yıldır sağlayan bir şey. Fransız kozmetik markası ürünleri ile botanik sakinleştirici konusunda uzmanlaşmış maddelerhttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png, çeyrek onları organik sertifikalı. L'Occitane Filipinler'de Rustan's tarafından dağıtılır.

"Öğeleri ile yapılır doğalhttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png ve sürdürülebilir malzemeler Provence, Fransa ve Akdeniz kaynaklı" Anna Grape, açıkladı eğitimhttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png Yöneticisi L'Occitane Türkiye için. "Araştırma, Provence, nerede sabun-maker Olivier Baussan marka 1976 yılında kurulan laboratuarda yapılır."

L'Occitane banyo temelleri, kokular ve cilt bakımı bir iyi hissediyorum ve lüks kokusu yapmak için formüle taşır. İle üretilen ürünler bunlar bilimhttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png ve gelenek unutmayın ve Filipinler, hoşgörülü ve doğal bir şey isteyen kadınlara hitap.

40 yıldönümünü kutlamak için L'Occitane son zamanlarda bir yolda"keşif" gruptaki bir vegan resort San Benito, Batangas içinde götürdüler. Aracılığıyla bir Yüklemehttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png serisi, üzüm açıkladı L'Occitane'nın Geçmiş ve özünde "saygı, özgünlük ve sensoriality" değerleri  Bize de bu, yıllardır, dünyanın her yerinden bir sonraki kazanmış L'Occitane en iyi satıcıları bir Özet verdi.

L'Occitane'nın en iyi ürün ve İşte bizim ilk sekiz hangi sağlık rutin günlük dahil edebilirsiniz alır dışarı çalıştı.

1. lavanta köpük Cilt esnek bırakır bir aromatik banyo köpük banyo ve hassas kokulu. Jakuzide en iyi çalışır, ama su kuyusu aynı derecede lathers bir duş jelihttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png, çok. Lavanta Provence "mavi altın" olarak bilinir ve bu banyo köpük hafif çiçek ve yatıştırıcı bitkisel kokuyor.

2. Shea yağı el kremi. L'Occitane, shea yağı Burkina Faso Afrika dan kaynaklı gurur duymaktadır. Bu balmly krem yüzde 20 saf shea yağı ve tüm aile tarafından kullanılabilir. Bal, badem özü ve hızlı bir şekilde besler ve yorgun elleri nemlendirmek Hindistan cevizi yağı vardır.

3. ilahi krem. Akdeniz'de bir küme küçük sarı çiçek rengi bozulmayan çiçek aradı işte — ve onlar asla solgunluk. L'Occitane ilahi krem, bir anti-aging en çok satan Bu çiçeğin kalıcı özellik tercüme. Krem SPF 20 organik rengi bozulmayan çiçek uçucu yağ ile deri bir genç, parlak parlaklık verir infüzyon ile hafif bir gün değil.

4. verbena Eau de Toilette. O yaz içinde yok. L'Occitane'nın Verbena parfüm canlandırıcı bir taze koku bırakır unisex bir koku var. Akdeniz verbena yaprakları, seksi bir narenciye temel bazı notlar Sardunya ve limon ile vardır. Zarif bir temiz gelir camhttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png bir oyulmuş verbena yaprak şişesiyle.