Derneği Konferansı Shaanxi bitkinin özü sanayi

Associassion konferans Shaanxi bitki özü sanayi

22 Ocak, shaanxi bitki özü Endüstrisi Derneği kurucu bir konferans, il ve şehir liderleri düzenlenen ve ilgili shaanxi bitki özü sanayi 520 Temsilciler toplantısına katıldı.
Shaanxi, Çin, şirket daha fazla 600, 2000'den fazla çeşit çeşitleri imalatı yapan phytochemistry doğum yeri biridir. Büyüyen ölçeğin üst üste ortalama büyüme bir yıl % 25 (15 yıl) ile belgili tanımlık endüstri sanayi standartlar, düzeni içinde belgili tanımlık gelecek, sanayi gibi sanayi sektörünün sağlıklı ve düzenli kalkınmayı teşvik etmek amacıyla düzenleyen bir Birliği, lüzum. 62 yılında shaanxi eyaleti phytochemistry Derneği ve çabaları ile şirket olacak, tarihi şu anda ortaya çıkar.
Kurucu konferans, tüm ülke 320 phytochemistry Sirketler dolayı kutlamak için gelmiştim daha üzerinde en çok 580 kişi katıldı. Konferans ölçeğinde shaanxi eyaleti ve hatta Çin tüm benzeri görülmemiş.
Verilerden "umutları ve sorunları","büyük", akademik BBS ikinci gününde "sorumluluk", "phytochemistry eğilim", "teknoloji" ve "phytochemistry yenilik" altı boyutları tam olarak gelişeceğini, Kuru yiyecek, genişlik ve derinlik, bazı shaanxi eyaletinde, aynı zamanda ülkede nadir değil.
Shaanxi bitki özleri Endüstrisi Derneği nişanlı bitki özleri üretim, yönetim, yönetim shaanxi oluşur ve teknoloji araştırma birimi ortaklaşa öz-disiplin yönetim Derneği ve karşılıklı işbirliği geliştirme ve kazan-kazan kavramı altında geliştirme araçlarının kar amacı gütmeyen sosyal kuruluşlar, birçok Sirketler il ayarlayın. Shaanxi bitki özü Sanayi Derneği zhi-çete shen kurucu konferans konuşma olan güçlü, doğal bitki özleri çipin sağlıklı bir yaşam sürdürmek için phytochemistry Derneği insanlar normal doğal bitki sağlığı gıda ve ilaç tüketmek, yaşam kalitesini korumak için kurşun ve aynı zamanda sağlık, shen, teklif için: özü içerik Derneği'nin misyonu olarak yüksek kaliteli üretim tesisi inşa , shaanxi phytochemistry yeni bir yörüngeye geliştirilmesi.