Kaempferol

Kaempferol
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Risun biyo-teknoloji Inc önde gelen kaempferol üreticileri ve tedarikçileri, hoş geldiniz fabrika tedarik saf doğal ve % 100 doğal robigenin, rhamnolutein, pelargidenolon, kaempferia galanga L. düşük fiyat ve yüksek kalitede satın almak biridir.

Kaempferol

Diğer adı: Kaempferia galanga L.; Robigenin; Rhamnolutein; Pelargidenolon

3, 4', 5, 7-Tetrahydroxyflavone;

3,5,7-Trihydroxy-2-(4-hydroxyphenyl)-4H-1-benzopyran-4-One

Özellikler: Kaempferol98%

Görünüm: Açık sarı kristal toz.

Test yöntemi: HPLC

CAS NO: 520-18-3

EINECS NO: 208-287-6

Moleküler formülü: C15H10O6

Molekül ağırlığı: 286.24

Sağlık Faydaları:

Keampferol güçlü bir antioksidan ve hücre, lipidler ve DNA oksidatif hasarı önlemek için yardımcı olur. Kaempferol damar sertliği düşük yoğunluklu lipoprotein oksidasyonu ve trombosit kanda oluşumunu engelleyerek önlemek için gibi görünüyor. Çalışmalar da bu kaempferol kanser hücrelerinin oluşumunu inhibe bir chemopreventive ajan olarak hareket doğruladı.

Flavonoidler kaempferol ve quercetin sinerjik quercetin ve kaempferol ile kombine tedaviler daha her flavonoid katkı etkileri daha etkilidir yani kanser hücrelerinin hücre çoğalması azaltmada hareket görünüyor. Bu bir çalışma ML Ackland "sinerjik antiproliferative eylem flavonollar quercitin ve kültürlü insan kanser hücre hatlarında kaempferol" başlıklı telifi (In Vivo, Şubat 2005) bir sonuç oldu ".

Kaempferol vinbalstine ve Paklitaksel gibi anti-kanser ilaçlar kanser hücrelerinin direncini azaltır çünkü kanserle savaşmak için yardımcı olabilir.


Sorgulama