Üzüm çekirdeği ekstresi

Üzüm çekirdeği ekstresi
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Risun biyo-teknoloji Inc önde gelen üzüm çekirdeği ekstresi üreticileri ve tedarikçileri, fabrika kaynağı satın hoş geldiniz saf doğal % 100 doğal üzüm çekirdeği düşük fiyat ve yüksek kalitede hulâsa ve.

Üzüm çekirdeği ekstresi

Ürün adı: Üzüm çekirdeği ekstresi

Botanik kaynak: Vitis Vinifera L.

Kullanılan kısmı: tohumlar

Görünüm: Kırmızı-kahverengi ince toz.

Özellikler: % 95 Proanthocyanidins; % 85 polifenoller

Test yöntemi: UV

Farmakolojik aktivite

İnsan olgu sunumları ve üzüm toz çekirdeği özü gibi yüksek kalp hastalıkları tedavi etmek yararlı olabilir laboratuvar ve hayvan çalışmaları Haritayı sonuçlarından basınç ve yüksek kolesterol kan. Lipid oksidasyonu sınırlayarak, fenolik üzüm tohum kalp hastalığı riskini gibi trombosit toplama ve azaltmak iltihap engelleyerek azaltabilir. Bu tür çalışmalar umut verici olmakla birlikte, daha fazla araştırma uzun vadeli çalışmalar insanlarda dahil olmak üzere ilk bulgular. onaylamak için gereklidir Üzüm tohum bulunan bir polifenol kanser ile girişime neden olabilir resveratrol olduğunu hücre büyüme ve yayılması gibi Apoptozis, potansiyel chemopreventive etkileri çeşitli arasında teşvik.

Biyolojik aktivite

Ön araştırma gösterir toz üzüm çekirdeği özü diğer olası Anti-hastalık özellikleri gibi laboratuar modellerinde olabilir: 1) yara iyileşmesi —üzüm çekirdeği proanthocyanidins indüklenen vasküler endotelyal büyüme faktörü ve hızlandırılmış fareler. 2) diş çürüğü--tohum fenolik yaralı cilt şifa sözlü şeker metabolizmasını inhibe ve diş çürük neden bazı bakterilerin büyümesini geri zekalı.  3) Osteoporoz--üzüm çekirdeği özleri gelişmiş kemik yoğunluğu ve Birlikten kuvvet deneysel hayvan. 4) Cilt kanseri... üzüm çekirdeği azalmıştır proanthocyanidins tümör numaralar ve papillomas. 5 malignite azaltılmış) cilde ultraviyole hasar —diyet proanthocyanidins karsinojenezis karşı korumak ve takviyesi için güneş koruma sağlar.

Ambalaj ayrıntı:

Net ağırlık: 25Kg / davul. Kağıt-davul ile iki plastik çanta paketlenmiş dışında veya göre müşteriler istek. Depolama: Mağaza bir serin, Kuru ve iyi kapalı kap içinde; Nem ve güçlü ışıktan uzak tutmak / ısı. Raf ömrü: Belirtilen ortam altında iki yıl.


Sorgulama